Myjemy auta w Płocku już ponad pół roku! | Eco Czyścioszek | Myjnia samochodowa, Firma Sprzątająca, Pranie tapicerki, Pranie dywanów, Pranie wykładzin

Myjemy auta w Płocku już ponad pół roku!

myjemy auta w Płocku

Myjemy auta w Płocku już ponad pół roku!

Przyszedł czas podsumowań…

Za nami ponad pół roku funkcjonowania dwóch myjni samochodowych EcoCzyścioszek w dwóch częściach Płocka. Przez ten czas wiele się wydarzyło zarówno w myjni na parkingu Galerii Wisła, jak i Atrium Mosty. W tym okresie wykonaliśmy na Państwa autach nasze usługi ponad 2100 razy. Przeszło 70% klientów każdego miesiąca odwiedza nas po raz kolejny, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Cieszymy się, że obdarzyliście nas Państwo swoim zaufaniem i powierzacie nam swoje samochody abyśmy mogli dbać o nie dla Was regularnie.

Największe wyróżnienie…

Poprzez powracanie do naszych myjni pokazaliście nam wielokrotnie, że jesteście zadowoleni z usług, które świadczymy, a to jest dla nas największe wyróżnienie. Teraz, jesteśmy przekonani, że możemy dalej rozwijać naszą wizję, misję i że nasz główny cel – zapewnienie Państwu komfortu i ułatwianie codziennego życia, jest jak najbardziej zasadny i zmierzamy w dobrym kierunku.

Liczymy na to, że w przyszłości liczba naszych zadowolonych klientów będzie się powiększać i że spośród pozostałych 20 – 30% klientów którzy każdego miesiąca odwiedzają nas po raz pierwszy, wielu pozostanie z nami na stałe.

Zachęcamy Państwa do dzielenia się z nami wszelkimi uwagami na temat wykonywanych przez nas usług, również krytycznymi. Chcemy się dla Was rozwijać zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Największą nagrodą za naszą codzienną pracę jest Państwa polecenie naszych myjni kolejnym osobom. Pragniemy codziennie pracować na naszą opinię tak, abyście Państwo mogli polecać nas z czystym sumieniem, spokojem i pewnością w stosunku do naszej jakości. Wasz komfort jest dla nas najważniejszy.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom.

Zespół EcoCzyścioszek.