Myjemy auta w Płocku już ponad pół roku! | Eco Czyścioszek | Myjnia samochodowa, Firma Sprzątająca, Pranie tapicerki, Pranie dywanów, Pranie wykładzin

Myjemy auta w Płocku już ponad pół roku!

myjemy auta w Płocku

Myjemy auta w Płocku już ponad pół roku!

Przyszedł czas podsumowań…

Za nami ponad pół roku funkcjonowania dwóch myjni samochodowych EcoCzyścioszek w dwóch częściach Płocka. Przez ten czas wiele się wydarzyło zarówno w myjni na parkingu Galerii Wisła, jak i Atrium Mosty. W tym okresie wykonaliśmy na Państwa autach nasze usługi ponad 2100 razy. Przeszło 70% klientów każdego miesiąca odwiedza nas po raz kolejny, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Cieszymy się, że obdarzyliście nas Państwo swoim zaufaniem i powierzacie nam swoje samochody abyśmy mogli dbać o nie dla Was regularnie.

Największe wyróżnienie…

Poprzez powracanie do naszych myjni pokazaliście nam wielokrotnie, że jesteście zadowoleni z usług, które świadczymy, a to jest dla nas największe wyróżnienie. Teraz, jesteśmy przekonani, że możemy dalej rozwijać naszą wizję, misję i że nasz główny cel – zapewnienie Państwu komfortu i ułatwianie codziennego życia, jest jak najbardziej zasadny i zmierzamy w dobrym kierunku.

Liczymy na to, że w przyszłości liczba naszych zadowolonych klientów będzie się powiększać i że spośród pozostałych 20 – 30% klientów którzy każdego miesiąca odwiedzają nas po raz pierwszy, wielu pozostanie z nami na stałe.

Zachęcamy Państwa do dzielenia się z nami wszelkimi uwagami na temat wykonywanych przez nas usług, również krytycznymi. Chcemy się dla Was rozwijać zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Największą nagrodą za naszą codzienną pracę jest Państwa polecenie naszych myjni kolejnym osobom. Pragniemy codziennie pracować na naszą opinię tak, abyście Państwo mogli polecać nas z czystym sumieniem, spokojem i pewnością w stosunku do naszej jakości. Wasz komfort jest dla nas najważniejszy.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom.

Zespół EcoCzyścioszek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *